ידידים

מוזמנים לקרוא על כל מה שקורה אצלינו ביד תמר

ארז שליו

ארז שלו

נשוי+3. גר בהוד השרון. מנכ”ל ובעלים של חברת באלאנס ייעוץ והדרכה בע”מ. מרצה בכיר בעל ניסיון עשיר בהנחיה ופיתוח הדרכות בעולמות המכירה, שרות, מנהיגות, חשיבה חיובית וכו’. ניסיון של שנים בתחום ההדרכה, הפיתוח והעצמת עובדים והשילוב של ניסיונו העשיר והמפותח בייעוץ לעסקים ולארגונים בפרט, אפשר לו לפתח מיומנות יוצאת דופן לזהות את הנקודות החלשות והקריטיות תהליכים מרכזיים של הארגון והטמעתם עד לאחרון העובדים בשטח.

אלי כהן

אלי כהן

נשוי+3. גר ברעננה. מייסד ובעלים של חברת טל סחר בע”מ. מנכ”ל ובעלים של חברת הנקו בניה. אוהב ללמוד תלמוד ואוהב מוסיקה.

חוה בלום

חווה בלום

נשואה ואמא לשתי בנות, גרה במושב חצב בעלים ומנכ”ל חברת “חוות דעת” העוסקת בעיצוב, פיתוח וליווי תהליכים אסטרטגיים וניהוליים בחברות גלובליות ורב תרבויות. MID – תואר שני בעיצוב תעשייתי מהטכניון M.A‏. בפסיכולוגיה יישומית וייעוץ מאוניברסיטת Northeaster Boston, B.A. בסוציולוגיה ‏ואנתרופולוגיה

ראובן אור

פרופ’ ראובן אור

גר בנווה דניאל. רופא בכיר במחלקה להשתלת מח עצם ואימונותרפיה של הסרטן. מנהל מעבדת המחקר לאימונוביולוגיה של מחלות ממאירות והמנהל הרפואי של מאגר הדסה לתורמי מח עצם. במעבדות המחקר הפרה- קליני מתבצעות עבודות על ידי סטודנטים לתואר שני ושלישי בנושאים הקשורים לתאי גזע של מח עצם והפעילות החיסונית כנגד תאים ממאירים.

רמה עינב

רמה ענב

אלמנה +3. תואר ראשון באנגליה בפסיכולוגיה ודיפלומה בפסיכותרפיה. הנחיית קבוצות והשתלמה לדרגת מאסטר פרקטישינר ב NLP ודמיון מודרך. במשך כעשר שנים היתה הנציגה של וויצו במוסדות האו”ם בג’נבה ובמועצה לזכויות האדם. עם חזרתה לארץ כיהנה כשלוש שנים כרכזת ארצית של תוכנית מנהיגות נשים, אשר היתה גם שותפה להקמתה, באגף לקידום האישה בויצ”ו ישראל. חברת הוועד המנהל של אגודת נאמני מרכז שניידר לרפואת ילדים. חברה בחבר הנאמנים של המכללה האקדמית לעיצוב ויצו חיפה. אשת עסקים עצמאית בשטח הנדלן והשקעות. מייסדת עם יד תמר את האגף למיצוי זכויות חולי הסרטן בישראל ע”ש בעלה המנוח – מודי ענב ז”ל.

רוצה לפנות אלנו?

Skip to content